ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN
DENETİMLER
 
Franchise & More yıllar içinde biriken ülke deneyimi ile özgün denetim yöntemleri geliştirmiş ve uygulamaktadır. Sadece F&M tarafından yapılan bu denetimler, hızlı ve rakamsal bir şekilde franchise sistemlerinin performansını ve değerini göstermektedir.

 
D1-UFRAD denetiminde franchise veren firmanın uygulamalarında UFRAD ilkelerine ne derecede uyduğunu belirleriz. Bu denetimimiz UFRAD tarafından verilen sistem denetimi sertifikasının yerine geçmez, aynı kriterlere uyulup uyulmadığını firmaya sbildirir.
 
D2-Check-Up denetiminde franchise veren, alan, tüketici ve sistem açısından değerlendirme yapar, franchise kadranını çıkarır, işletmeleri ziyaret eder, uygulamalarını görür, geçmişte yaptıklarını ve gelecek için planladıklarını anlar, yayılma ve yer seçimini irdeler, rakipleri karşısında başarılı olması için önerilerimizi raporlarız.
 
D3-Franchise kadranı analizinde markayı franchise veren, alan, tüketici ve sistem açısından değerlendirir, kadran üzerinde puanlarız.
 
D4-Simetri testi ile franchise anlaşmasının franchise vereni, alanı ve markayı ne derecede koruduğunu belirler, puanlarız.
 
D5-RBM ölçümünde bir sektördeki markalar aynı zamanda ve aynı kriterlere göre denetlenir, sonuçlar karşılaştırmalı olarak raporlanır.
 
D6-Gizli müşteri ölçümünde eğitilmiş tüketiciler müşteri gibi davranır, ücretini ödeyerek hizmet alır, gözlemlerini raporlarlar. Gizli müşteri hizmeti Amerika'nın en güçlü kuruluşlarından ve sadece gizli müşteri hizmeti veren HS Brands ile verilmektedir.
 
 
 
Franchise&More