ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN
FRANCHISE & MORE HİZMETLERİ
Franchise & More, 1996 yılından bu yana Türkiye’nin lider franchise danışmanlık firmasıdır. Türkiye’de franchise sisteminin gelişmesine hizmet verir, sektörü oluşturanların arasında yer alır.
Franchise verenlere pazar araştırma, strateji geliştirme, sistem kuruluşu, franchise anlaşması, franchise pazarlama, eğitim, denetim, yönetim, yer seçimi konularında destek verir.
Franchise alanlara ücretsiz danışmanlık, kendini değerlendirme, sektör, marka, yer seçimi ve pazarlık konularında koçluk verir. Kendi geliştirdiği "Girişimcilik Testi" ile girişimcilerin uygunluğunu belirler.
Franchise pazarlama işini franchise verenler adına üstlenir, markalarını tanıtır, pazarlar, adaylar arasından en uygun olanları seçer, önerir. Yurt dışına masterfranchise verir.
Franchise eğitimleri 1996 dan beri F&M nin işidir. Franchise alanlara, verenlere Sohbetler, Aydın Üniversitesi'nde UFRAD Franchise Akademisi eğitimlerini verir.
Franchise denetimi için kendi geliştirdiği “Franchise Check-Up”, “Franchise Kadranı”, “RBM”, "Simetri Testi" yöntemlerini uygular, işletmeleri, markaları ve sektörleri denetler, güçlü ve eksik yanlarını gösterir.
 
Lokasyon konusunda yer analizi, uygun yerin temini, mevcut yer için iş önerme, seçilen yer için ekspertiz, alışveriş merkezlerinde yer seçimi ve mağaza karması oluşturma hizmetleri verir.
Kamuoyunu bilgilendirme misyonunu medyada makale, haber, röportaj ve programlar, üniversitelerle araştırmalar, iş dünyası sivil toplum örgülerine konferans ve panellerle gerçekleştirir.
UFRAD kurucularındandır, yönetiminde aktif yer alır, Genel Başkanlığı döneminde “Dürüstlük ve Açıklık İlkeleri’nin kabul edilerek ilk yazılı düzenleme haline gelmesini sağlamıştır.
Yönetim danışmanı olarak stratejik planlama, reorganizasyon, norm kadro, eğitim, dağıtım kanalı gibi konularda kamu ve özel sektöre danışmanlık vermiştir.
 
Örgütlenmesi İstanbul’da merkezi, yurt içinde ve dışında temsilcilikleri ve çözüm ortakları ile Franchise verenlere ve alanlara her yerde eksiksiz hizmet verecek şekildedir.
 
 
Franchise&More