ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN
FRANCHISE SONRASI DESTEKLER
 
Franchise & More franchise veren firmaların her ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde örgütlenmiştir. Uzmanlık alanına giren işleri kendi temsilcileri eliyle yapar. Girmeyen işleri işinin mükemmel, fiyatının uygun olduğundan emin olduğu dışkaynak uzmanlarla yürütür.
F&M tarafından sağlanan hizmetlerde F&M deneyimi ile işin başında olur. Projede çalışan uzmanların görev dağılımı ve koordinasyonunu yapar. İşin sonuçlarının ve ticari başarısının sorumluluğunu taşır. Alınan hizmetlerin kalite itibarıyla rakiplerden aşağıda olmamasını, maliyet itibarıyla franchise alanları rahatsız etmemesini sağlar.
 
 
Lokasyon
L1-Yer kiralama hizmetimizde firmanın ihtiyacına uygun yerleri doğrudan veya emlakçiler eliyle bulur, doğru kiralama koşullarını öneririz.
L2-AVM kiralama hizmetimizde işe uygun alışveriş merkezlerini belirler, görüşmeleri yürütür, uygun noktaları seçer, uygun kiralama koşullarını oluştururuz.
L3-Yer analizi ile belli bir noktayı inceler, gerçek değerini belirler, öngörülen iş yapıldığı takdirde nereden müşteri alacağını ve ne ciro yapacağını hesaplarız.
L4-Yayılma planı ile ülke genelinde AVM ve cadde mağazalarının nerelerde olması gerektiğini, nerelerde kimlerle rekabet edeceğini çıkartır, raporlarız.
 
Tanıtım
İletişim stratejisi ile konseptin belirgin yanları, marka değeri ve vaadi, müşteri kitlesi, vizyon ve misyon, rekabet üstünlükleri, iletişim dili, uygun tanıtım mecraları vb. belirleriz.
Kurumsal kimlik ile logo, amblem, basılı evrak, elektronik evrak, tabela, bayrak, yönlendirme gibi görsel objelerin kullanım ilkelerini belirleriz.
Grafik hizmetlerimizde el ilanı, broşür, poster, dönkart, katalog, reklam, davetiye, çıkartma, magnet gibi satış artırmaya yönelik tasarımları hazırlar ve uygularız.
Prodüksiyon hizmetlerimizde reklam ve tanıtım çalışmaları için gereken fotoğraf çekimi, menü resimleme, post prodüksiyon, firma tanıtım videosu, reklam filmi, radyo reklamı, jingle, matbaa basım, POP malzemeleri seçimi ve temini gibi prodüksiyonları organize ederiz
Pazar araştırma hizmetlerimizde anket, yüz yüze görüşmeler, pazar araştırma, focus grup çalışmalarını yürütürüz. 
Medya seçimi ve satın almasını yapar, dergi, gazete, TV, radyo, outdoor, internet pazarlama mecralarını sağlarız.
Organizasyon hizmetlerimizde bayi toplantıları, gezi ve piknik, ürün tanıtım toplantısı, açılış, satış noktası ürün tanıtımı, yerel tanıtım etkinlikleri, satış artırıcı kampanya, fuar katılımı, seminer ve panel, basın toplantısı düzenleriz.
Halkla ilişkiler hizmetlerimizde iletişim stratejisinin belirlenmesi, hedef kamuoyu olan kitlelerin belirlenmesi, söylemlerim ve mesajların seçimi, markayı temsil edecek kişilerin belirlenmesi ve iletişim konusunda eğitilmesi, basın bültenleri hazırlanması ve gönderilmesi, basında röportajlar hazırlanması, TV programlarında konuk olarak yer alınması, basında çıkan haberlerin izlenmesi, müşteri şikayet ve taleplerinin kaydı ve izlenmesini yaparız.
İnternet hizmetlerimizde internet adı alımı, site yapılması, yayınlanması, yenilenmesi, müşteri ve bayi ilişkilerinin internet tabanlı olarak tutulması ve yönetilmesi, dünya genelinde arama motorlarına kaydedilmesi, Google reklamları verilmesi, genel posta alıcısı listelerine mail ile duyuru yapılması, seçilmiş posta alıcısı listelerine mail ile duyuru ve bülten yollanması yer alır.
Marka tescili hizmetlerimizde Türk Patent Enstitüsü nezdinde marka tescili ve takibi, Madrid anlaşması kapsamında çok sayıda ülkede markanın tescili ve takibini yaparız.
Belgelendirme hizmetlerimizde ISO, HACCP, Bilgi Güvenliği sertifikaları veririz.

 
Finansman
Franchise verenlerin sistemlerinin geliştirmeleri ve yaygınlaştırmaları için franchise alanların finansman eksiğinin tamamlanması gerek. Ülkemizdeki standart kredi kullanma koşullarında işe yeni başlayan bir franchise alanın kredi bulması zor oluyor. Franchise verenlerin de aktif katılımı ve garantörlüğü ile dış kaynaklardan sermaye bulunması için F&M olarak iki paket ürettik. Dış kaynaklı finansman için farklı alternatifler sunuyoruz.
 
Devlet destekleri
F&M temsilcileri girişimcilere ve markalara verilen devlet desteklerinin alınması için proje hazırlıyor, KOSGEB'e sunuyor, çeşitli desteklerden yararlandırıyor. Aşağıdaki linkten KOSGEB bilgilendirme sunumunu indirebilirsiniz. Danışmanlık hizmetleri için temsilcilerimize yazabilirsiniz. post@franchisemore.com
Franchise&More