ÜCRETSİZ SEMİNER
BİZE YAZIN
Pizza House 1999 yılından bu yana, odun ateşinde pişen, gerçek Napoli usulü pizzayı Türkiye´ye tanıttı. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Antalya, Denizli, Manisa, Bandıma, Samsun, Zonguldak, Çorum Pizza House lezzetini tattı, farkını gördü, sevdi.
 
Pizza House, pizzanın yanı sıra tavuk kanadı, makarna, salata, sandviç, patates gibi sevilen ürünlerden oluşan zengin bir menü sunuyor.
  
 
Aynı binada veya ayrı mekanda açılabilen ikinci konsepti Coffee Corner ile günün her saatinde, her yaştan gençleri ağırlıyor. Üstün lezzeti sayesinde gerek AVM yönetimleri, gerekse yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.
 
Klasik lezzetini fast food ile rekabet eder koşullarda üreten üçüncü konsepti Pizza House Gourmet ile, klasik Napoli pizzasını tam otomatik İtalyan pizza fırınında pişiriyor, deneyimli fırıncı ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
 
Kendine özel yazdırdığı restoran yönetim programı ile satışı, sarfiyatı, promosyonu, ürün hareketini, paket servisi, personelin çalışmasını, müşteri memnuniyetini düzenli şekilde izliyor. Karlı işletilen, kolay yönetilen bir hızlı servis restoranı sahibi olmak istiyorsanız, franchise koşullarını ve fırsatlarını öğrenmek için F&M temsilcilerini arayabilirsiniz.
 
 
 
Başvuru: post@franchisemore.com  Tel: 0216-580 8828
Franchise&More